Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : SOLE SAĞLIK

Sole Sağlık'tan Ayın Kampanyası:

1) Daire Tipi Manyetik Kireç Önleyici 30 cm

2) Su Canlandırma Tanışma Paketi (1 Adet 20 cm Canlandırma Tablası ve 2 Adet AlkaMine pH Damlası)Canlı su içmenin, içen kişilere şifa verdiğini, canlı su içen kişilerin kolay kolay hastalıklara yakalanmayacağını bilseydiniz, suyunuzu canlandırmak ister miydiniz?

Suyun her zaman sağlıklı olmadığını, aslında yanlış suyun sizi daha sağlıksız, hasta, ağrı dolu yapacağını biliyor musunuz?

Vücudun %70’ini oluşturan suyun kalitesi ne kadar yüksekse, o kadar sağlıklı olduğumuz bir gerçektir. O halde içtiğiniz suyu daha mineralli, sağlıklı, canlı hale getirmenin bir yolu olabilir mi?

 

Kaliteli suda 3 özellik vardır. 

1- Bir litre su da  200mg - 450 mg mineral  olmalıdır.

2- Günümüz koşullarında asidik beslenmeden dolayı suyun pH değeri 8-10 olmalıdır.

3- Kaynağından çıkan sular damacana ve boruya girince ölür, suyun içilebilmesi için canlandırılması gerekir.

 

Sole Manyetik Su, Sebze Ve Meyve Canlandırma Seti 

%90 su olan sebze ve meyveler toplandıktan 10 saat sonra içindeki H²O su molekülleri yapışarak ölür. Bu ölü moleküller hücre kanalımızdan geçemez. Dolayısıyla, sebze ve meyvelerin vitamin ve minerallerinden yeteri kadar faydalanamayız.

 

İçtiğimiz su ise, kaynağından alındıktan 6-8 saat sonra moleküler olarak birbirine yapışarak hareketsiz hale gelir ve donar, bir anlamda ölür. Ölü su, bedenimizde sadece durgun halde dolaşır ve yeteri kadar oksijen barındırmadığı için hücrelere gerekli mineralleri taşıyamaz, vücudumuza faydasını yitirir. Dahası, mineral eksikliği, damar sertliği gibi birçok soruna neden olabilir.

Su, vücudumuz için gerekli gıdaları, enerjiyi ve şifayı ancak canlı ise aktarabilir.

Peki suyumuzu canlandırıp, kaynağından çıktığı tazelikte içmek mümkün mü?

Sebze ve meyveyi dalındaki gibi taze yemek ister miydiniz?


İşte size çözüm: Sole Manyetik Su, Sebze Ve Meyve Canlandırma Tablası
Canlandırma Tablası ile ofisinizde, evinizde, dilediğiniz her yerde kaynağından çıktığı tazelikte suyunuz sizinle.

Manyetik Tabla, manyetik dalgalarla ölü suyun 40-50 adet H²O molekülünü parçalayıp 3-4 adet H²O molekülüne düşürerek enerjisini yükseltip canlandırır ve hücreden geçmesini sağlar. Canlandırma işlemini, manyetik dalgaların su moleküllerini parçalamasıyla gerçekleştirir. Aynı şekilde, sebze ve meyvelerin içindeki suyu da parçalayarak 3-4 molekül haline getirip hücreden geçmesini sağlar. Böylece, kaynağından yeni çıkmış gibi canlı su içmiş olursunuz, sebze ve meyvelerinizi dalından yeni koparılmış gibi lezzetli ve taze yersiniz.

 

Manyetik Canlandırma Tablası Faydaları 

- Vücudumuzdaki canlı su oksijenin, minerallerin, proteinlerin, vitaminlerin ve tüm gıdaların kanımız ile hücrelere taşınmasını ve atık maddelerin vücuttan atılmasını sağlar.

- Sebze ve meyveler vücudunuza vitamin, mineral ve antioksidan takviyesi yapmaktadır. Diğer bir görevi ise sindirim faaliyetlerine yardımcı olmaktır. Bu nedenle sebze ve meyve tüketimi sağlığınız açısından çok önemlidir. Ancak unutmayın ki, sebze ve meyveleri taze olarak tükettiğinizde aldığınız vitamin ve mineral çeşidini arttırabilirsiniz. Taze meyve ve sebzelere beslenmek bizi daha sağlıklı, daha enerjik ve cildimizi dinç yapar.

- Manyetik tablada canlandırılmış su, yüzey gerilmesini azalttığı için, içildiği zaman ağrıyan eklem yerlerindeki iltihap ve asitleri moleküler parçacıklarına ayrılmasına yol açar. Mineralli ve pH yüksek canlı su kesilmiş sinirsel iletimi sağlar ve özellikle eklem ağrılarında, diz ağrıların da acıyı azaltmada yardımcı olur.

- Taşıma pratikliği olduğundan günlük canlı su ihtiyacımızı her yerde karşılayabiliriz.


Canlandırma Tablası ile ofisinizde, evinizde, dilediğiniz her yerde kaynağından çıktığı tazelikte suyunuz sizinle.

Manyetik Tabla, manyetik dalgalarla ölü suyun 40-50 adet H²O molekülünü parçalayıp 3-4 adet H²O molekülüne düşürerek enerjisini yükseltip canlandırır ve hücreden geçmesini sağlar. Canlandırma işlemini, manyetik dalgaların su moleküllerini parçalamasıyla gerçekleştirir. Aynı şekilde, sebze ve meyvelerin içindeki suyu da parçalayarak 3-4 molekül haline getirip hücreden geçmesini sağlar. Böylece, kaynağından yeni çıkmış gibi canlı su içmiş olursunuz, sebze ve meyvelerinizi dalından yeni koparılmış gibi lezzetli ve taze yersiniz.

 


Susuz hayat olmayacağı gibi, artık kabul edilen diğer gerçek ise, içtiğimiz su ne kadar alkali, mineralli, canlı ise o kadar sağlıklı olacağımızdır.

Sole Sağlık AlkaMine pH Damlası ile suyunuzu alkali hale getirip vücudunuzu arındıracak, bağışıklık sisteminizi güçlendireceksiniz.

 

Peki Alkali su nedir?

Alkali su, mineral açısından zengin, yüksek oksijen seviyeli, antioksidan, pH değeri 7 -10 olan sudur.

Herhangi bir maddenin kimyasal olarak pH (Hidrojen kuvveti) değeri 7’den büyükse o madde alkali, küçükse asidik özellik taşır.

Alkali su ile, hücreler gerekli oksijeni elde edecekleri için güçlenir ve hücre enflamasyonu azalır. Alkali su, vücutta fazladan oluşan veya biriken zararlı asitlerin vücuttan atılmasını hızlandıran yüksek pH'lı sudur. Küçük moleküler yapısı nedeniyle, vücut tarafından diğer sulara göre çok daha hızlı emilebilen su olduğu için, bizi hastalıklardan korumaya yardımcıdır. Alkali su, yalnızca sağlıklı beslenmek isteyenlerin ve su diyeti yapanların favori içeceği olmakla kalmaz, aynı zamanda sağlık üzerine olumlu etkileri sebebi ile alkali beslenmenin ana unsurlarından biridir.


 AlkaMine® pH Damlası Hazırlanışı

1 bardak (200 ml) suya 3 damla AlkaMine damlatmak, suyunuzun pH seviyesi yükseltip kaliteli, alkali, mineralli hale getirir.

Sole Sağlık AlkaMine pH Damlası'nı boş bardağınızın içerisine 3 damla damlattıktan sonra su ilave ederek içmeniz önerilir.

AlkaMine’li pH damlalı suyu aç karnına yemeklerden 30 dakika önce veya yemekten 2 saat sonra içilmesi önerilir. Mümkünse günde 10 bardak AlkaMineli su içilmelidir.


Sole Manyetik Daire Tipi Kireç Önleyici


Kirecin zararlarından kurtulmak, kimyasal deterjan ve kireç çözücüler kullanmayıp hem sağlığınıza hem de çevreye zarar vermemek, üstelik tasarruf sağlamak ister miydiniz? 
- Suyu fiziksel olarak yumuşatır.

- Deterjan tasarrufu sağlar.

- Kimyasal kireç çözücü kullanmaya gerek kalmaz.

- Çamaşırlarınız kolay ütülenir.

- Hiçbir bakım ve temizliğe ihtiyaç duyulmaz.

- Ömür boyu kullanılır.


SOLE MANYETİK KİREÇ ÖNLEYİCİLER NASIL ÇALIŞIR?

Suyun içerisindeki kireç, manyetik alandan etkilenen bileşiklerden birisidir. Sert sular ve kireç, Sole Manyetik kireç önleyiciden yayılan manyetik alanın etkisiyle, kristal yapı değişikliğine uğrar. Kristal yapı değişikliği ile kalsit kristalleri çözünerek aragonit kristallerine dönüşür. Böylece suyun renginde, tadında ve sağlık etkilerinde bir değişim olmaksızın tesisat, cihaz ve makinelerinizde kireç tabakası oluşumu engellenmiş olur.


Sole Manyetik Daire Ve Müstakil Konut Tipi Kireç Önleyicilerin Kullanımı

Evinize su getiren boru çapına göre standart ölçülerde hazırlanmıştır. 

Su sayacından sonra herhangi bir bölüme takıldığında montajı tamamlanmış olur. 

Sole Manyetik kireç önleyicini içinden geçen su evin her yerinde kullanılan suyun kireci artık size zarar veremez. 

Bulaşık makineniz, çamaşır makineniz ve şofbeniniz de herhangi kimyasal madde kullanmadan kirece karşı korunmuş olur.

Böylece kireç önleyiciden, yumuşatıcıdan ve deterjandan %50 oranında, elektrikten de %20 tasarruf sağlar. 

Kendisini yaklaşık 6 ayda amorti eder siz ömür boyu kullanırsınız.