Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Transdermal Dalga Teknolojisi Nedir?

Transdermal dalga teknolojisi, cilt yoluyla ilaç verme yöntemlerinden biridir. Bu yöntemde, cilt üzerine düşen düşük frekanslı elektromanyetik dalgalar, ilacın cilt altına geçmesine ve sistemik dolaşıma girmesine yardımcı olur.

Bu teknoloji, ilaçların oral veya parenteral yoldan (enjeksiyon veya damar yolu) verilmesindeki bazı dezavantajları gidermek için kullanılır. Özellikle, oral yoldan alınan ilaçların bir kısmının sindirim sistemi tarafından parçalanması ve metabolize edilmesi nedeniyle etkinliği azalabilir. Aynı şekilde, parenteral yoldan alınan ilaçlar (enjeksiyon veya damar yolu) birçok insan için rahatsızlık verici olabilir.

Transdermal dalga teknolojisi, ilaçları deri yoluyla doğrudan sistemik dolaşıma sokarak bu dezavantajları ortadan kaldırabilir. Bu yöntem, özellikle ağrı kesiciler, hormonlar, anti-enflamatuarlar ve bazı kalp ilaçları gibi pek çok ilaç için kullanılabilir.

Transdermal dalga teknolojisi, ilacın cilt altına geçmesini sağlayarak, ilacın etkisini daha hızlı ve doğrudan hedeflenen bölgeye ulaştırır. Bu yöntem, ilaçların vücutta metabolize edilmesi öncesinde daha yüksek konsantrasyonlarda hedeflenen bölgeye ulaşmasını sağlayarak daha etkili bir tedavi sağlar.

Transdermal dalga teknolojisi, ciltteki gözeneklerin genişlemesine ve kan damarlarının genişlemesine neden olan düşük frekanslı elektromanyetik dalgalar kullanır. Bu dalgalar, ilacın cilt altına geçmesine yardımcı olur ve ilacın etkisini daha hızlı ve doğrudan hedeflenen bölgeye ulaştırır. Bu yöntemle verilen ilaçlar, cilt yoluyla yavaş yavaş ve uzun süreli bir şekilde salınır, bu nedenle ilaçlar genellikle günlük bir doz şeklinde verilir.

Transdermal dalga teknolojisi, ilaçların sindirim sistemi ve karaciğerde metabolize edilmesi nedeniyle oluşan yan etkileri azaltır. Bu yöntem, hastaların ilaç tedavisi sırasında daha az rahatsızlık hissetmelerine ve tedaviye daha iyi uyum sağlamalarına yardımcı olur.

TTS teknolojisini anladıysak, şimdi gelelim asıl konumuza. Yukarıda ilaçların bu yöntemle vücuda verildiğinden ve hiçbir yan etkisinin olmamasından bahsettik. Aşağıda bahsedeceğimiz ürün ise kesinlikle ilaç değildir. Vücut için gerekli olan mineral ve vitaminleri içerisinde barındıran ve bu yöntemle vüdumuzu fabrika ayarlarına geri döndüren bir üründür. Hiçbir yan etkisinin olmamasının yanı sıra pek çok hastalığa da faydalıdır.

Hadi gelin hep beraber ürünümüz nedir? Ona bakalım:

TTS Teknolojisi Transthermal Bant ( 25 adet) 

DNC GINSENG BANT

Diz ve Eklem Ağrılarında

Sırt ve Kol Ağrılarında

Migren ve Sinüzit rahatsızlıklarında

%100 Müşteri memnuniyeti

Siz Hala Denemediniz mi?

Bu bant bilinen bilinmeyen tüm rahatsızlıklarda etki eden bir ürün bant TTS teknolojisiyle çalışır. Yani bantı vücuda yapıştırırız deri nefes alıp verdikçe banttaki mikrokapsüller patlar. Banttaki germanyum sayesinde kılcal damarlara oradanda tüm vücuda dağılarak sıkıntılı olan kısımları onarmaya başlar. Bu bantın her hastalıkta sonuç alınmasınım nedeni hastalıkların temel nedenlerini ortadan kaldırmasıdır.

Hastalıkların temelinde hücresel bozulma bağışıklık sisteminin çökmesi ve kan dolaşımı bozukluklarıdır. Banttaki Ginseng, sopanin, glukosamin ve gümüş iyonu bozulmuş hücreleri onarır kan dolaşım sistemini dengede tutar bağışıklık sistemi dengelenir, eklemlerdeki sıvı kayıpları tamamlanır vücut doğal bir yolla sağlığına kavuşur. Merkezi sinir sistemi devreye girer böyle bir vücutta da hastalık barınmaz. Ürünü genellikle akapunktur bölgelerine yapıştırıyoruz. Bazı durumlarda da nokta atışı çalışıyoruz.

1 bant 48 saat vücutta kalıyor ve bol bol su içiyoruz. Ürünün yan etkisi yanma hissi tatlı kaşıntı ve nadiren hassas ciltlerde kızarıklık. Onun dışında herhangi bir yan etkisi yok. Ağız yoluyla alınmadığından dokundu, çarpıntı yaptı gibi durumlar söz konusu olmuyor. Kiminde 1 haftada kiminde 3 ayda sonuç alabiliyoruz. Ama minimum 3 ay kullanılmalı. Şifa olması dileklerimizle... 

Satın almak için lütfen buraya tıklayın...

whatsapp